Vertoonde productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen afwijken van het origineel.

ARCNET/RS485 – glasvezel converter DL-485, Single Mode / 2 optische k

Artikelnummer: B01551-02

Login om prijzen te bekijken

ARCNET/RS485 – glasvezel converter DL-485, Single Mode / 2 
optische kanalen 

Beschrijving

 

  • 2 kanaals converter
  • Converter van ARCNET interface data naar fiber optic signalen (Single mode 81310nm)
  • Status LED’s voor werking, dataontvangst en storingen
  • Opbouw behuizing voor DIN rail volgens DIN 50022

Technische specificaties:
Werkspanning: 12 – 30 V DC
Stroomverbruik: 200 mA max.
Bedrijfstemperatuur : -40 °C tot +70 °C
Datasnelheid: max. 3 MBit/s
Optisch budget: 17 dB Lengte fiber kabel: max. 25 km
Optische kabel: Single mode 1310nm
Optische aansluiting: ST
Behuizing: DIN rail volgensDIN 50022
Afmetingen (BxHxD): 61 x 133 x 115 mm

Download documentatie

Vink de documenten aan welke je wilt downloaden en vervolgens op de download button! Heb je meerdere bestanden geselecteerd, dan wordt er automatisch een .zip van bestand gemaakt.

Categorieën: ,